Programlama | Programlama Dilleri | C Programlama Dili |C++

Anasayfa
Kayıt
* Bu Alan gereklidir Gerekli alan | Bu alan profilde görüntülenmektedir Alan profilinizde görünür | Bu alan profilde görüntülenMEmektedir Alan profilinizde görünmez | Bilgiler: ? : Alan açıklaması: Fare ile simgenin üzerine gelin Bilgi: Fareyi simgenin üzerine getirin
* Bu Alan gereklidir Bu alan profilde görüntülenMEmektedir Bilgiler: İsim : Lütfen gerçek tam isminizi girin.
* Bu Alan gereklidir Bu alan profilde görüntülenMEmektedir Bilgiler: E-posta : Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin. Kayıt hakkında doğrulama e-postası bu adrese gönderilecektir.
* Bu Alan gereklidir Bu alan profilde görüntülenmektedir Bilgiler: Kullanıcı Adı : Lütfen geçerli bir kullanıcı adı girin.  Boşluksuz, en az 3 karakter ve 0-9,a-z,A-Z arasında
* Bu Alan gereklidir Bu alan profilde görüntülenMEmektedir Bilgiler: Şifre : Lütfen geçerli bir şifre girin.  Boşluksuz, en az 6 karakter ve küçük ve büyük harf, sayı ve özel işaret içeren
* Bu Alan gereklidir Bu alan profilde görüntülenMEmektedir Bilgiler: Şifre Doğrulama : Lütfen geçerli bir şifre girin.  Boşluksuz, en az 6 karakter ve küçük ve büyük harf, sayı ve özel işaret içeren
Bu alan profilde görüntülenmektedir
Bu alan profilde görüntülenmektedir
Bu alan profilde görüntülenmektedir
Bu siteyi kullanmadan önce lütfen buradaki şartları dikkatlice okuyunuz.

KULLANIM SÖZLEŞMESİ

Pc Programlama web tabanlı bir programlama portalıdır. Pc Programlama'nın verdiği hizmet ve servisleri kullanarak, kullanım sözleşmesini okuduğunuzu, anladığınızı, kullanım şartlarına ve ilgili yasalara uyacağınızı kabul etmiş bulunuyorsunuz.

"Siz", "sizin", "sizinki" gibi terimler, kullanıcılar yada satın alan kişiler için kullanılmaktadır. "Pc Programlama", "biz", "bizim", "bizimki" gibi terimler ise "Pc Programlama Ekibi" için,"sitemiz","sitelerimiz","siteler","site" gibi terimler ise "www.pcprogramlama.com" için kullanılmaktadır. Bu terimlerin çoğul kullanımları da, yine adı geçen tarafları ifade eder

  • Giriş

Sitelerimize ait bütün içerik, materyaller, dökümanlar, bilgiler, grafikler, tasarımlar, ürünler, yazılımlar, güncellemeler, yamalar ve servisler, ilgili antlaşmalarla ve fikir / sanat eserleri kanunları ile yasal olarak korunmaktadır. Web sitelerine erişmeye çalışanlar bunun sorumluluğunu üstlenirler ve hiçbir kısıtlama olmadan Internet, veri aktarımı, e-posta ve gizlilik ile ilgili yasalara uymayı taahhüt ederler. Web sitelerinin ve materyallerin burada belirtilen kullanım şartlarına aykırı kullanılması durumunda Pc Programlama'nın web sitelerine erişiminizi ve kullanımınızı sonlandırma hakkına sahip olduğunu kabul ediyorsunuz. Sonlandırma halinde, sitelerimizden elde etmiş olduğunuz ve lisansını satın almadığınız tüm materyalleri ve uygulamaları yok etmekle mükellefsiniz. Sitelerimizi kullanma hakkınızı ve bu amaçla size verilmiş şifreleri veya size tanınmış herhangi bir başka hakkı başkalarına devredemezsiniz.
  • Kullanım Koşulları

Sitelerimizde bulunan herhangi bir uygulama yada kod, dosyalar, kodla oluşturulmuş veya koda entegre edilmiş resimler, dökümanlar, projeler ve bunlarla sınırlı olmayan sitelere ait diğer unsurların kullanımı, burada belirtilen kullanım koşulları ile tanımlanmıştır. Siteye ve ilgili uygulamalara erişilmesi, size hiçbir şekilde Siteye ve uygulamalara sahiplik veya herhangi bir fikri mülkiyet hakkı vermez.

"Pc Programlama"'nın resmi sitesi www.pcprogramlama.com 'dur ve siteye erişim buradan sağlanır.

Sitedeki bazı kısıtlı bölümlere erişebilmek için sitenin üyesi olmak gereklidir.Pc Programlama sizin sitedeki kısıtlı bölümlere erişiminizi istediği zaman kaldırabilir.Erişim kaldırıldığında size herhangi bir bildirim yapma zorunluluğumuz yoktur.

Site içi sohbet (chat) ve iletişim alanlarında; reklam, terörizm ve terör örgütleri, Atatürk, bayrak, cumhuriyet, devlet, din, ırkçılık, uyuşturucu, politikacılar yada diğer tüzel hakkında yazışmalar, pornografik içerik, argo kelimelerin kullanımı ve diğer oyuncuları tacize yönelik davranışlar kullanım kurallarına aykırıdır. Bu tip davranış içinde bulunan kullanıcıların Pc Programlama yetkilileri tarafından geçici ve/veya kalıcı süre ile siteye erişimleri engellenebilir. Yasal zorunluluklar nedeniyle talep etmesi durumunda, sözü edilen kişilerin kişisel bilgileri yetkili merciler ile paylaşılabilir.

  • Uyarılar

Kullanım koşulları veya diğer kurallardaki değişiklikleri içeren ama onlarla sınırlı olmayan uyarılar; e-posta, normal posta veya sitelerdeki uyarı linkleriyle yapılabilir. Kullanım koşulları size haber verilmeden değiştirilebilir. Kullanım koşullarını periyodik olarak gözden geçirerek, uygun davrandığınızdan emin olmak durumundasınız. Ayrıca, bazı uygulama ve servisleri kullanırken, o uygulama ve servislere özel ve size zaman zaman gösterilen yada gönderilen kurallara uymak durumunda kalabilirsiniz. Bütün bu şartlar ve kurallar, bu vesileyle, burada belirtilen kullanım şartlarına dahil edilmiş kabul edilir.
  • Lisans Hakkı

Siteye üye olmak size; bireysel, münhasır olmayan, devredilmeyen ve ticari olmayan bir lisans verir. Uygulamaların telif hakkı kanunlarınca korunduğunu ve fikri mülkiyetinin sahibinde olduğunu kabul ediyorsunuz. Bu bağlamda, herhangi bir şekilde Uygulamaları çoğaltmamayı, alt-lisans vermemeyi, ticari olarak kullanmamayı, uygulamaların yada materyalin türevlerini oluşturmamayı kabul ve taahhüt ediyorsunuz. Kişisel kullanım için uygulamaları kendi bilgisayarınızda çoğaltma ve tamamen kişisel, ticari olmayan bir yedeğini almak için yedekleme hakkınız bulunmaktadır. Uygulamaları, logoları, markaları ve fikri mülkiyet haklarıyla korunan, Pc Programlama'a ait olan herhangi diğer materyali değiştirmeyeceğinizi ve kötüye kullanmayacağınızı kabul ve taahhüt ediyorsunuz. Herhangi bir yazılım, program, uygulama kodu veya diğer herhangi bir cihazı, Uygulamayı korumak amacıyla oluşturulmuş sistemi kırmak için kullanmayacağınızı kabul ve taahhüt ediyorsunuz.
  • Kişisel Bilgiler ve Gizlilik Politikası

Kayıt aşamasında, sitede veya alım sürecinde verdiğiniz bilgiler size daha iyi bir servis temin edilmesini sağlamaktadır. Kişisel bilgileriniz sitemizde yüksek güvenlik ile saklanırlar. Bu bilgiler özellikle (fakat bununla sınırlı olmamak kaydıyla) istatistiki amaçlar için kullanılmaktadır ve;

  • Site hakkındaki güncellemeleri bildirmek için kullanılabilir
  • Ürünlerimizin nasıl kullanıldığını daha iyi anlamamıza yardımcı olur
*
404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.